Takže když budete něco náhodou kopírovat z mého blogu tak jedině s těmi to ikonkami jinak ne...Ještě něco mojí tvorbu nekopírujte prosím
Ikonky dělala:monika-graphic.blog.cz

Mrkněte tady je to celkem zajímaví blog
tajana1151.blog.cz
A tady je Blog o PDG já tam chodím pořad jsou tam vždy pěkné věci
pasiondegavilanes03.blog.cz
A tady je taky pěkný blog o Telenovelách a Paris Hilton
missromance.blog.cz
A tady chodím taky ráda je to pěkný blog zabívá se moudra,citáty,obrázky ATD.
leachimleira.blog.cz
A tady taky chodím moc ráda je to blog o krimi seriálech ale o jiných věcech sami se jukněte
natalia23.blog.cz
Moje další SB o seriálu Sila Lásky(Surm der Liebe)

Kdo chce být SB tak at se zapíšeTady prosím

Novinky

2. července 2010 v 20:48 | L-a-u-r-a |  Letné novinky

Gaby-Je tehotná :)

Gaby Espino čeká děťátko se svým manželem Cristóbalem Landerem! Gaby proto musela ukončit natáčení telenovely El Engaňo. Gaby řekla: "Jsem těhotná. Jsme velmi šťastní, budu maminkou. Neumíte si představit, jak je jsem šťastná a Cristóbal také." Ještě přidala, že děkuje Bohu za úžasný život, který ji dal. V této době se spekuluje o pohlaví jejich děťátka a podle informací by to měla být holčička, pro kterou manželé vybrali jméno Oriana.


Gaby Espino je maminkou!!! Stalo se tomu 9. července v 22:19, kdy porodila dcerku Orianu Lander Espino svému manželovi Cristobalu Landerovi. Holčička váží 3,7 kg a je prý celá maminka. Porod proběhl na klinice v Caracasu ve Venezuele, Cristobal se nemohl účastnit, protože právě natáčel reklamu v Kolumbii, ale když se dozvěděl, že se narodila jeho dcera, prvním letadlem odletěl zpět do Venezuely.
   Gianella Neyra a Segundo Cernadas se stali rodiči! Dne 11.
září se jim narodil syn Salvador. Dítě se narodilo na
8. července, porodila i Zharick Leon a to chlapečka jménem Luciano! U porodu, který proběhl v Kolumbii, nechyběl ani novopečený tatínek Martín Karpan.
  
Porodila i Gaby Spanic a to 7. července ráno v 8:18, má syna a jmenuje se Gabriel de Jesus. Na svět přišel v nemocnici Mont Sinaí v Miami na Floridě. Gaby řekla: "Je to největší dar v mém životě." a pokračovala: "Přišel na tento svět a naplnil mě štěstím."
Gaby Spanic nazvala Neila Péreze, otce svého dítěte, za toho nejhoršího burana, kterého kdy poznala. Neil vystoupil s požadavkem o provedení testu otcovství.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama