Takže když budete něco náhodou kopírovat z mého blogu tak jedině s těmi to ikonkami jinak ne...Ještě něco mojí tvorbu nekopírujte prosím
Ikonky dělala:monika-graphic.blog.cz

Mrkněte tady je to celkem zajímaví blog
tajana1151.blog.cz
A tady je Blog o PDG já tam chodím pořad jsou tam vždy pěkné věci
pasiondegavilanes03.blog.cz
A tady je taky pěkný blog o Telenovelách a Paris Hilton
missromance.blog.cz
A tady chodím taky ráda je to pěkný blog zabívá se moudra,citáty,obrázky ATD.
leachimleira.blog.cz
A tady taky chodím moc ráda je to blog o krimi seriálech ale o jiných věcech sami se jukněte
natalia23.blog.cz
Moje další SB o seriálu Sila Lásky(Surm der Liebe)

Kdo chce být SB tak at se zapíšeTady prosím

H2O, stačí přidat vodu

2. července 2010 v 13:41 | L-a-u-r-a |  seriali

H2O, stačí přidat vodu

Cleo, Bellu a Rikki potkala celoživotní změna. Jejich životy se od základu změní, když jim tajemné jeskyně z měsíční horniny přičarují ploutve a supervodní schopnosti. Dokáží se s tím tyto dospívající dívky poprat a zachránit Zemi před fatální hrozbou? Sleduj australský seriál H2o, stačí přidat vodu a dozvíš se to!

Novinky z H2O

 • Nejasnosti ohledně H2O filmu

  29.6.2010
  Come-on_3
   Teď už tedy vážně nevím. Spoustu lidí tvrdí, že film H2O bude a spoustu lidí tvrdí, že ne. Zatím nemáme žádné skutečně oficiální informace, a proto už nebudu na jakékoliv dotazy kolem filmu reagovat. Nepotvrzuji ho ani nevyvracím. Prostě si počkáme a uvidíme!
 • Nová zákulisní fotka z 2.série

  28.6.2010
  Objevila se nová fotka z natáčení 2.série H2O. Jsou na ní samozřejmě holky a pak ještě nějaká žena, o které ale nic nevím. Myslíte, že by to mohla být fanynka?
 • Artic Blast

  28.6.2010
  O přírodní katastrofě vypráví nový film, ve kterém hraje představitelka jedné z nových postav 3.série H2O - Belly Hartley, takže Indiana Evans. Nyní tu pro vás mám několik fotek (přesněji 3), na kterých je Indiana. Většina je jich už starých, ale je mezi nimi i jedna úplně nová. No, každopádně, pokud je neznáte, pusťte se do prohlížení!
 • Phoebe na plakátě svého nového filmu

  27.6.2010
  Phoebe-tonkin
   Určitě jste už slyšeli, ať už tady nebo jinde, že Phoebe Tonkin hraje ve filmu Tomorrow: When the War Began. Před pár dny vyšel na veřejnost i oficiální plakát tohoto filmu, na kterém je právě naše Phoebe. Snímek bude do kin uveden 2.9. 2010 a já jen doufám, že se dostane i do České republiky! Každopádně, Phoebe vypadá opravdu jinak v H2O a jinak tady. Kde se vám líbí víc?
 • Znělka 4.série H2O vyrobená fanouškem

  27.6.2010
  I když už žádná 4.série nejspíš nebude, někteří fandové se prostě nevzdávají a snaží se vyrábět různá nová videa a materiály. Teď tu pro vás mám znělku, jak by mohla hypoteticky vypadat. Jsou v ní použity hlavně záběry ze 3.série a 2.série (Emma se vrací).


  H2O_Season_II
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama