Takže když budete něco náhodou kopírovat z mého blogu tak jedině s těmi to ikonkami jinak ne...Ještě něco mojí tvorbu nekopírujte prosím
Ikonky dělala:monika-graphic.blog.cz

Mrkněte tady je to celkem zajímaví blog
tajana1151.blog.cz
A tady je Blog o PDG já tam chodím pořad jsou tam vždy pěkné věci
pasiondegavilanes03.blog.cz
A tady je taky pěkný blog o Telenovelách a Paris Hilton
missromance.blog.cz
A tady chodím taky ráda je to pěkný blog zabívá se moudra,citáty,obrázky ATD.
leachimleira.blog.cz
A tady taky chodím moc ráda je to blog o krimi seriálech ale o jiných věcech sami se jukněte
natalia23.blog.cz
Moje další SB o seriálu Sila Lásky(Surm der Liebe)

Kdo chce být SB tak at se zapíšeTady prosím

Gaby Espino životopis 2

26. července 2010 v 13:00 |  Herečky
GABY ESPINO

Tato krásná talentovaná herečka a modelka se narodila 15. listopadu 1977 jako Maria Gabriella Espino Rugero. Je nejstarší z 5 dětí, má 2 bratry a 2 sestry. Její otec je inženýr a matka publicistka. Gaby už odmalička milovala zvířata a proto se chtěla stát veterinářkou. Začala veterinu studovat na univerzitě, ale protože už v té době pracovala jako modelka, školu nestíhala a tak po 3 semestrech skončila. Dělala mnoho reklam pro firmy jako Pantene, Nestlé, Pepsi, Gastorade, Divijeans a kampaň na kolekci plavek. Její asi nejslavnější reklamou je ta z kampaně na pivo Polar. Spolu s Norkys Baptista (Chiqui v Mé tlusté Valentině) a jinými kráskami se objevují na billboardech po celé zemi jen v miniaturních plavkách. Kampaň svého času vyvolala obrovský rozruch. Zahrála se také ve videoklipech slavných zpěváků Flavia Cesara a Luise Fonsiho.
     V  roce 1995 (bylo jí tehdy 17 let) začala v Miami uvádět show pro teenagery Nubeluz. Střídala se mimo jiné se Scarlet Ortiz, kterou u nás známe jakou Luisu Fernandu, a od té doby jsou kamarádky. Dívky automaticky absolvovaly mnoho kurzů herectví, divadla, zpěvu a tance. Roku 1996 si přibrala další show pod názvem Lo Ultimo, kterou uváděla až do roku 2002. V roce 1997 ale skončila s Nubeluz a tak podepsala kontrakt s Venevisión. Díky svému talentu získala jednu z hlavních rolí v telenovele A todo corazón a poté se objevila v sérii Asi es la Vida (Venezuelská obdoba O čem se nemluví, kterou vysílá TV Romantica). Po těchto rolích jela do Miami zkusit štěstí na castingu společnosti Fonovideo. Ihned získala hlavní roli v telenovele Enamorada (Zamilovaná, vysílá TV Romantica). Tato role ji proslavila po celé jižní Americe a USA. Následovala role v dalším megaúspěšném seriálu Amantes de Luna llena. Zde představovala Abril, veselou a bláznivou dívku. Nebyla to sice hlavní role, nicméně úspěch jí přinesla, o Gaby se psalo čím dál víc. Během natáčení se Gaby seznámila se scénáristkou Monicou Montaňés a ihned si padly do oka. Po úspěchu v Amantes měla Gaby hrát hlavní roli v Mambo y Canela. Roli ale odmítla, stejně jako v mexickém re-makeu El País de Las Mujeres (Země žen), protože Monika zrovna s Césarem Miguelem Rondónem dokončovala scénář ke Guerra de Mujeres (Válka žen), ve které pro ni byla jako stvořená hlavní role Yubirí. Partnerem jí byl Jorge Reyes (Alejandro v Pomstě) a protože to mezi nimi pořádně jiskřilo (nějaký čas spolu dokonce chodili), půl úspěchu bylo zaručeno. Tu druhou vytvořil opravdu geniální scénář. A Gaby se vyplatilo si na něj počkat, protože Guerra de Mujeres jí přinesla úspěch po celém světě. Kombinace Gaby a Jorgeho se zopakovala v Las Gonzalez, která byla ve stejném stylu: výborné herecké obsazení, vtipné dialogy a prostředí obyčejných lidí. Její další rolí měla být Rebeca, ve stejnojmenné telenovele. Ještě před začátkem natáčení se ale rozpoutal skandál okolo ukradené porno-nahrávky Jorge Reyese a Roxany Díaz. Nařčena z jejího šíření měla být právě Gaby. To se ale nepotvrdilo, nicméně vznikly pomluvy, že nahrávek existuje více a na jedné z nich měla s Jorgem figurovat i ona. To nechtěla společnost Fonovideo riskovat, a tak Gaby získala "pouze" roli "největší mrchy" Princessy. Role potvory jí ale neuškodila, spíše naopak. Svými excelentními výkony zastiňovala Princessa i samotnou Rebecu. V roce 2004 si Gaby odběhla do Kolumbie natočit telenovelu Luna, la Heredera. Jejího partnera Mauricia hraje oblíbený zpěvák Christian Meier (Gustavo v Luz Marii). V prosinci 2004 ale znovu podepsala kontrakt s Venevisión, společně se svou nejlepší kamarádkou Danielou Alvarado. Nyní Gaby hraje v telenovele Sin verguenza.
     Gaby získala rovněž mnoho hereckých cen. Nejvíce za telenovely Enamorada (5 cen) a Guerra de Mujeres (6 cen). 1 cenu má za Amantes de luna llena a 1 za Rebecu. Nedávno jí do sbírky přibyla také cena za její nejnovější telenovelu Luna, la heredera.
     A co láska? Dlouhých 5 let byl její velkou láskou Juan Alfonso Baptista, zvaný "El Gato". Hráli spolu hned ve 3 telenovelách - A todo corazón, Asi es la vida a Enamorada. Gaby věřila, že je mužem jejího života. Pak se s ní ale rozešel a ji utěšoval Jorge Reyes. Vztah ale nevydržel déle než několik měsíců a Gaby učaroval její trenér, model Raul Oliva. V roce 2003 se dokonce měli brát. Pár měsíců před svatbou se ale rozešli a Gaby skončila v náruči svého kolegy z telenovely Rebeca - Pabla Montera. Románek netrval dlouho, ale tentokrát to byl Pablo, kdo skončil se zlomeným srdcem. Gaby ho vyměnila za proslulého svůdníka Ricarda Alama, který v Rebece rovněž hrál. Ale ani s ním to moc dlouho nevydrželo a Ricardo se vrátil zpátky k Marjorie de Sousa. 26. května se Gaby provdala za Cristobala Landera, se kterým má dceru Orianu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdeňka Zdeňka | 15. dubna 2016 v 1:02 | Reagovat

Gabi, vzdej hledání ideálního muže. Toho nenajdeš, pokud ho hledáš, tak radši s nikým nechoď :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama