Takže když budete něco náhodou kopírovat z mého blogu tak jedině s těmi to ikonkami jinak ne...Ještě něco mojí tvorbu nekopírujte prosím
Ikonky dělala:monika-graphic.blog.cz

Mrkněte tady je to celkem zajímaví blog
tajana1151.blog.cz
A tady je Blog o PDG já tam chodím pořad jsou tam vždy pěkné věci
pasiondegavilanes03.blog.cz
A tady je taky pěkný blog o Telenovelách a Paris Hilton
missromance.blog.cz
A tady chodím taky ráda je to pěkný blog zabívá se moudra,citáty,obrázky ATD.
leachimleira.blog.cz
A tady taky chodím moc ráda je to blog o krimi seriálech ale o jiných věcech sami se jukněte
natalia23.blog.cz
Moje další SB o seriálu Sila Lásky(Surm der Liebe)

Kdo chce být SB tak at se zapíšeTady prosím

Červenec 2010

MARIA ROSA, DOHAZOVAČKA

31. července 2010 v 23:56 MARIA ROSA, DOHAZOVAČKA
MARIA ROSA, DOHAZOVAČKA
Maria Rosa, buscame una esposa, Peru - 2000 (120 dílů)
Ze všech úkolů, které María Rosa García od svého šéfa za několik let spolupráce dostala, bylo nejtěžší - "Marío Roso, najdi mi ženu."
Rafael Vargas je typický příklad starého mládence, který je buď příliš zaneprázdněn, anebo nemá dostatek energie na chození s dívkou. Jednoho dne ho však přepadne myšlenka, že je nejvyšší čas se oženit, aby všichni známí nezačali pochybovat o jeho mužství. A jak jednodušeji si to zařídit, než delegovat tento úkol na svou supervýkonnou sekretářku?
Háček je ovšem v tom, že María Rosa je do svého šéfa od samého prvního dne, kdy začala pracovat v jeho firmě, beznadějně zamilovaná. Momentální okouzlení se rozvinulo v hlubokou a vřelou lásku, která ji úplně pohltila. A to i přesto, že své city nikdy nedala najevo. Úspěšný businessman v Maríe Rose vidí tu nejschopnější a nejloajálnější zaměstnankyni - ale bohužel nic víc. Nikdy se na ni nedíval jako na ženu a ona se s tím potichu smířila. Stačilo jí, že mu může být nablízku, a tak strávila nejlepší léta svého života plněním úkolů nezbytných pro chod firmy, ale bez osobního uspokojení. Její jedinou útěchou byl Rafaelův totální nezájem o jakýkoli dlouhodobý vztah.
O to bolestnější bylo zjištění, že Rafael uvažuje o svatbě, ale ne s ní. Po vystřízlivění z prvního šoku se pustí do díla. Vymyslí plán, že bude předstírat, jak se všemožně přes seznamovací agentury snaží najít tu nejlepší kandidátku a pak vše sabotuje tak nesmyslnými zkouškami a podmínkami, že žádná z uchazeček nemůže nikdy projít. Tak si chce zajistit, že Rafael nikdy nenajde ideální nevěstu a ušetřený čas věnovat nové taktice, pracovat na sobě, aby byla přitažlivější a získala si navždy jeho srdce.
Její strategie ovšem nabrala poněkud jiných obrátek. Rafael si sice všimnul, že je María Rosa nějaká jiná, ale její nové chování přisoudil spíše přepracování. Jako starostlivý zaměstnavatel se rozhodl ji poslat na placenou dovolenou do zahraničí, aby si dobře odpočinula.
Po návratu z dovolené María Rosa zjistí, že její odjezd byl fatální chybou. Zatímco byla pryč, nejen na její místo ve firmě, ale i do Rafaelova života se vetřela mazaná, zlá a nemilosrdně ambiciózní žena, Eva. Naplno ovládla Rafaelovo nedobytné srdce a udělala z něj láskou zaslepenou loutku.
Tím začíná dlouhá a nešťastná etapa Rafaelova života, která je plně pod taktovkou vychytralé Evy. Jen jediná žena ho může zachránit před krutým osudem - navždy milující a oddaná María Rosa

OSOBY A OBSAZENÍ 
Gianella Neyra - Maria Rosa Garcia                            Omero Cristali - Martin Diaz
Marcelo Cezan - Rafael Vargas                                   Mirtha Patiño - Perla Muñoz
Chiquinquira Delgado - Eva Amador                         Rodrigo Sanchez Patino - Mario Cortes
Orlando Fundichely - Miguel Cortes                          Milagros Lopez - Cristina Cortes
Bernie Paz - Gonzalo                                                Mabel Duclos - Ana Forero
Rebeca Scribens - Yolanda Garcia                            Marcelo Oxenford - Fidel
Gabriel Calvo - Federico Forero                                Javier Delgiudice - Hector
Ana Maria Verela - Libia Cadena                                Orlando Sacha - Hernan Garcia

CINDY LAZO

31. července 2010 v 23:43 Herečky
CINDY LAZO

VIZITKA NAROZENA: 8.9.1982 Caracas, Venezuela

OBLÍBENÁ BARVA: růžová a zelená FAKTA: je dcerou známé herečky Mimi Lazo

TELENOVELY
MUSÍM TĚ MILOVAT (2006)  
NIKDY NENÍ PŘÍLIŠ POZDĚ (2008)

Zamilovaná díly Druhá čast

31. července 2010 v 23:35 Všehochuť
68. Ester se postupně vrací paměť. Koná se Bartolův pohřeb. Sonia se náhodně dozví, že je nemocná a má rakovinu. Po rozhovoru s Augustem se rozhoduje pro operaci. Ivana souhlasí se sňatkem s Eduardem. Raimundo slyší, jak Rafael vydírá Ester. Je si jistý, že matka nařídila vraždu Rosarie. Rafael žádá Ester, aby získala jeho dopis, který nechal Augustovi.
69. Ivana se snaží vysvětlit její fotky, které byly zveřejněny v novinách. Ukazuje se, že autorem je fotograf, který chce, aby byla modelkou. Cristina se rozhodne říct Augustovi o své minulosti. Sonia podstupuje operaci. Ester se pokouší získat Rafaelův dopis. Dozvídá se, že ho ukradla Herminie. Augusto rezignuje na svou funkci ve společnosti.
70. Doktor Diaz informuje rodinu Sonie, že má rakovinu a zbývá ji pouhé 3 měsíce. Ivana potvrzuje, že má v úmyslu vzít si Eduarda. Raimundo jí řekne, že manželství bez lásky je peklo. Eduardo trvá na tom, aby se Ivana vzdala úmyslu být modelkou. Ivana informuje Ernesta, že na žádost svého snoubence se vzdá kariéry modelky. Sonia nemůže uvěřit, že jí zůstávají 3 měsíce.
71. Augusto se rozhodne vrátit se k Sonii. Victor nemůže uvěřit, že Sonia je smrtelně nemocná. Rafael jede do Atlanty, aby viděl Cristinu. Ernesto se zamiluje do Ivany. Raimundo žárlí na Ernesta. Victor vysvětluje Augustovi, že Rafael není jeho synovec, ale člověk, který zničil Cristině život.
72. Augusto nevěří, že Rafael je Kristininým milencem. Jenny žárlí na Patty a pohádá se s Tonym. Augusto zjistí, že Ester má prsten, který dal Cristině. Dozvídá se od Santiaga, že ho koupil od Rafaela. Cristina je těhotná, a proto ztratí v hotelovém pokoji vědomí. Rafael předstírá, že je její manžel. Herminia zabije Leopolda. Ivana, nevědíc, že se zpovídá Eduardovi, přiznává, že se dopustí největšího hříchu, protože se provdá za muže, kterého nemiluje.
73. Eduardo manipuluje Ivanou, když ji řekne, že Bůh chce jejich manželství. Herminia žádá Ester, aby jí pomohla zbavit se Leopoldova těla. Sestra Angelines potvrzuje, že Rafael je Cristininým milencem. Cristina dává peníze Rafaelovi, aby odešel z Miami a nechat ji být. Eduardo se dozví, že Patty není těhotná s Raimundem. Ernesto říká Ivaně, že v manželství bez lásky bude jen nešťastná. Cristina se vrací z Atlanty.
74. Augusto obviňuje Cristinu ze zrady. Nechce poslouchat žádné vysvětlení. Sestra Serena je přesvědčená, že Cristina je těhotná s Rafaelem. Ivana se vyhýbá Eduardovi. Rosita trvá na tom, aby Cristina zašla za lékařem. Cristina se dozví, že je těhotná.
75. Cristina je nadšená, že čeká dítě s Augustem. Otec Rodrigo se snaží přesvědčit Eduarda, aby se neženil s Ivanou. Augusto je proti svatbě Ivany. Raimundo říká matce, že nikdy neprozradí, že zabila Rosario a dovolila, aby Ivanu z toho zločinu obvinili. Cristina přiznává Augustovi, že čeká jeho dítě.
76. Augusto říká Cristině, že otcem jejího dítěte je pravděpodobně Rafael Orozco. Mathison najde mrtvolu Leopolda. Cristina říká Augustovi o sobě celou pravdu. Ivan ujišťuje Eduarda, že se bude snažit být mu dobrou ženou, i když ho nemiluje. Sestra Angelines informuje Soniu a Herminii, že Cristina čeká Rafaelovo dítě. Raimundo má autonehodu.
77. Cristina žádá Rafaela, aby všechno vysvětlil Augustovi. Herminia vyhrožuje Lucii smrtí, pokud se bude mluvit s Raimundem. Raimundo je v nemocnice. Roberto podezírá Herminii ze zabití Leopolda. Cristina se dozvídá, že Augusto se vrátil k Sonie. Raimundo je propuštěn z nemocnice.
78. Victor zjistí, že Cristina je těhotná. Je přesvědčený, že dítě je Rafaelovo. Rosita se snaží přesvědčit Augusta, aby dítě uznal za své. Ernesto stále přesvědčuje Ivanu, aby s ním odjela do Paříže. Ester vyznává lásku Augustovi.
79. Spolupracovník David vyznává lásku Cristině. Je ochoten si ji vzít a dát dítěti své jméno. Totéž navrhuje Cristině i Rafael. Sonia navrhuje Ivaně, aby svatbu uspořádala u ní doma. Vzhledem k rodinnému smutku a žádosti Eduarda, Ivana odmítá. Ester se setká v baru se Santiagem. Souhlasí, že s ním stráví noc. Santiago se domnívá, že v Ester oživil staré city, ale ona mu radí vzpamatovat se. Nastává svatební den Ivany a Eduarda. Zoufalý Raimundo prosí Ivanu, aby se nevdávala.
80. Ivana a Raimundo si vzájemně vyznají své city. Zdá se, že Ivana je neoblomná. Raimundo ji  opouští přesvědčen, že ji ztrácí navždy. Rosita se připravuje na setkání s panem úžasným, se kterým se seznámila po internetu. Jeho roli přebírá Vicente, kamarád Raula. Rositu fascinuje jeho osobnost. Ivan se začíná připravovat na svatbu, ale nezdá se zvlášť šťastná. V poslední chvíli, kdy Eduardo a všichni hosté čekají v kostele, se Ivana rozhodne zrušit ceremoniál. Uteče k Ernestovi a žádá ho, aby ji vzal sebou do Evropy. Lucia odkrývá Raimundovi, že Patty není těhotná.
81. Eduardo je zdrcen Ivaniným chováním. Slib pomstu jí i Raimundovi. Raimundo udělá Patty scénu a odchází z domu. Od Rosemary zjistí, že Ivana se nevdala. Ivana prosí svého otce, aby ji na letiště dovezl pas. Augusto je proti její cestě, ale Ivana trvá na svém. Raimundo získává víru v nový život. Rozhodne se jít za Ivanou, aby jí sdělil radostnou novinu. Místo Ivany mu dveře otevírá Eduardo.
82. Augusto se dozvídá, že Sonia uplatila sestru, aby vystavila falešné potvrzení o těhotenství Patty. Ivana má výčitky svědomí, že utekla Eduardovi od oltáře. Viktor přesvědčuje Soniu, aby podstoupila chemoterapii. Ivana v Paříži podepisuje smlouvu. Raimundo je přesvědčený, že Ivana ho opustila kvůli Ernestovi. Eduardo postává od svého dědečka dědictví a stává se milionářem. Patty se rozhodne požádat Raimunda o odpuštění. Rafael znovu navštěvuje Cristinu v jejím bytě.
83. Prosby Patty o odpuštění s Raimundem nehnou, nadále ji odmítá vidět. Raul přizná Rositě, že on je tajemným cizincem z internetu. Ta má pocit, že ji lhal a podváděl a nechce poslouchat další vysvětlení. Ernesto vyzná Ivaně lásku. Tony se rozhodne vrátit do školy. Eduardo, Rosita a Tony rezignují na svoje místa ve stavební společnosti Victora. Sonia podstoupí chemoterapii. Rafael je propuštěn z vazby na kauci. Má zákaz přiblížit se ke Cristině. Rafael opět vydírá Soniu. Cristině se narodí chlapec. Rosita náhodou zjistí, kdo byl hlavním iniciátorem vraždy Rosarie. Vyhrožuje Herminii, že ji, Ester a Soniu udá. Volá Robertovi, chce se sejít, aby mu to mohla říct. Než Roberto přijede, je zastřelena Herminií.   
84. Roberto objevuje tělo Rosity. Raul ho podezírá z její vraždy. Raimundo se setkává po několika měsících s Patty. Dozví se, že dítě, které čeká je jeho. Ivana se vrací do Miami na pohřeb své sestry.
85. Raimundo a Eduardo se na pohřbu Rosity setkávají s Ivanou. Oba ji stále milují a vyhrožují si navzájem smrtí. Augusto má výčitky, že by přece jenom mohl být otcem dítěte Cristiny. Rafael Orozco vydírá Soniu, opět žádá peníze. David navrhuje Cristině manželství. Rafael odváží z nemocnice Cristinu a její dítě. Svědkem této scény je Augusto.
86. Ivana se na hřbitově setkává s Raimundem a zjišťuje, že se s Patty rozvedl. Cristina tvrdí, že otcem jejího dítěte je Augusto. Rafael tomu odmítá věřit. Ricky navrhuje Lauře sňatek.  Laura sní o kariéře modelky a domluví si s Ernestem focení. Raimundo se rozhodne věnovat dítěti, které se Patty narodí. Ricky prodává Victorovi akcie obchodní společnosti. Sonia dává Rafaelovi 20 tisíc dolarů. Augusto navštěvuje Cristinu.
87. Laura se odhaluje v Ernestově ateliéru a pokouší se ho svým pózováním na fotky svést. Svědkem je Ricky, který nenadále kamaráda navštěvuje. Mezi ním a Laurou je konec. Během návštěvy Augusta v Kristinině domu, přichází Rafael a nese plenky. Ivana dochází k závěru, že stále miluje Raimunda. Zklamaný Ricky plánuje opustit zemi. Eduardo chystá pomstu Ivaně a Tonymu. Victor navrhuje Cristině finanční pomoc. Patty jede do nemocnice, protože se blíží termín porodu.
88. Victor má v úmyslu předat Cristině akcie nábytkářské firmy, které odkoupil od Rickyho. Ricky se vrací z cesty do zahraničí. Ivana odstoupí ze smlouvy s Paříží a chce si otevřít butik v Miami. Herminia a Sonia nechtějí připustit, aby se Cristina stala akcionářem v jejich společnosti. Patty má komplikovaný porod. Cristina se vrací do práce a zaměstnává chůvu pro dítě. Serena opustí klášter, protože tajně miluje Rafaela. Eduardo Ivan nabízí finanční pomoc. Patty porodí mrtvé dítě.
89. Každý prožívá smrt dítěte Patty. Ester a Sonia obviňují Tonyho, který byl u porodu jako lékař a obviňují ho ze zanedbání povinné lékařské péče. Patty se probudí z anestézie a podezírá Ivanu a Tonyho, že se proti ní spikli, aby ji mohli ublížit. Rafael a Eduardo chtějí spojit své síly, aby se pomstili Ivaně a Augustovi. Cristina odmítá pomoc od svého otce a nechce být vlastníkem akcí v nábytkářské firmě. Augusto prosí Cristinu, aby udělala krevní test svého syna, protože mu chce dát své jméno.
90. Patty na vlastní žádost odchází z nemocnice, aby se zúčastnila pohřbu dítěte. Cristina se rozhodla, že přijme akcie nábytkové společnosti. Sonia navrhuje jejich vykoupení. Eduardo navrhuje Tonymu zřídit úvěr na založení soukromé kliniky. Raimundo nabízí Patty psychiatrickou léčbu. Herminia se vetře k chůvě Cristinina syna, aby si ověřila, jestli se dítě podobá Augustovi.
91. Herminia unese Victora Augusta, syna Cristiny. Serena podezírá Rafaela. Ernesto vyzývá Ivanu k návratu do Paříže, ta odmítá. Patty chce obvinit Tonyho, že způsobil smrt její dcery. Raimundo se rozhodne od Patty odejít. Oznamuje to jejím rodičům. Náhodně se dozví, že Santiago je jeho otec.
92. Raimundo se zlobí na Ester a Santiaga, že tak dlouho skrývali pravdu. Cristina a Victor se snaží pomocí policie přesvědčit Rafaela, aby vrátil dítě. Odmítají přijmout jeho vysvětlení, že to nebyl on. Eduardo vytáhne Rafaela z vězení. Na oplátku žádá, aby zabil Raimunda. Serena má špatné svědomí, že neprávem podezírala Rafaela z únosu. Nějací lidé najdou Cristinino dítě na golfovém hřišti. Augusto se rozhodne vrátit ke Cristině. Raimundo a Ivana dospějí k dohodě a rozhodnou se vzít co nejdříve.
93. Sonia se náhodou dozví, že Rosemary, jejich mladá služka, strávila noc s Rickym. Ivana a Raimundo se připravují na svatbu, ale Patty a Eduardo se jim v tom snaží zabránit. Raimundo odpouští Santiagovi. Ester utápí svůj žal v alkoholu. Patty se pokouší střílet na Ivanu, ale Eduardo ji zaštiťuje svým tělem.
94. Ricky braní Rosemary, kterou chce Sonia vyhodit z domu. Těžko raněný Eduardo je odvezen do nemocnice, kde se ukazuje, že zůstane ochrnutý na obě nohy. Patty se s pomocí Herminie ukrývá. Cristina se nechce vrátit k Augustovi, i když ho stále miluje. Raphael trvá na tom, že je otcem dítěte Cristiny.
95. Eduardo se dozví, že je ochrnutý. Ivana má pocit viny za to, co se stalo. Rozhodne se zrušit svatbu s Raimundem, aby zůstala s Eduardem. Rafael vyznává lásku Sereně. Patty se skrývá před policií. Roberto je přesvědčen, že vraždu svého otce i Rosity spáchala Herminie, jeho matka. Ivana se náhodně dozví, že Sonia a Ester stály v pozadí vraždy její matky.
96. Ivana se dozvídá, že Sonia a Ester jsou zodpovědné za vraždu její matky. Když dojde ke konfrontaci, obě ženy prosí Ivanu o odpuštění. Detektiv Ortiz informuje Augusta o svém podezření ohledně Sonii a jejím spojení s vraždou Rosario. Sonia je ve vážném stavu a opět jede do nemocnice. Lékař má podezření, že Sonia má metastázy. Ivana dochází k závěru, že po tom co ví, nemůže být s Raimundem. Zklamanému Raimundovi vysvětluje, že jejich láska nemůže přežít.
97. Ester se pokusí spáchat sebevraždu. Cristina slibuje, že se vrátí k Augustovi, když bude svobodný člověk. Herminia připravuje Patty na útěk ze země. Ricky se dostane na její stopu, ale Patty utíká. Ochrnutý Eduardo trvá na tom, že Ivana byla jeho manželkou z vděčnosti za záchranu života. Svatební obřad začne v nemocničním pokoji.
98. Ester se vzdá a vydává se do rukou policie. Patty je stále v úkrytu. Raimundo přerušuje svatební slib Ivany a Eduarda. Eduardo zůstává podruhé pokořený. Sonia je v zoufalém stavu, a žádá Cristinu, aby se po její smrti postarala o její děti. Rafael uteče z města přes nesouhlas Sereny. Patty unese Ivanu a hrozí, že ji zabije.
99. Patty hrozí Raimundovi a Ivaně zbraní. Díky duchapřítomnosti Raimunda všichni tři zůstávají na živu. Patty je umístěna v psychiatrické léčebně. Augusto chce dítě, aby Kristinin syn nesl jeho jméno. Rafael, na podnět Sereny, se rozhodne dát do rukou policie. Jeho svědectví vrhá nové světlo na vraždu Rosarie. Výsledky analýz ukazují, že zbraň, kterou použila Patty, byl zastřelen Leonardo Colmenares a Rosa Roblesová. Inspektor Matison zatýká Herminii. Ricky si vezme Rosemary a  Sonia jim dává své požehnání. O pár minut později umírá.
100. Rafael jde do vězení. Serena mu vyznává svou lásku a slibuje, že na něj bude čekat. Koná se pohřeb Sonii. Augusto žádá Cristinu o ruku. Cristina s velkou radostí souhlasí. Raimundo a Ivana jsou přesvědčeni, že jsou stvořeni jeden pro druhého. Plánují svatbu. Eduardo se vyrovnává s myšlenkou, že Ivana si vybral jiného. Konají se dvě svatby: Cristiny s Augustem a Ivany s Raimundem.

Zamilovaná díly První čast

31. července 2010 v 23:34 Všehochuť
ZAMILOVANÁ - ENAMORADA

1. Sonia přiznává Herminii, že její manžel Augusto se vrátil domů pozdě v noci. Herminia ji varuje před skandálem, který mu měla v úmyslu Sonia udělat. Augusto vysvětluje, že důvodem zpoždění nebyla žádná žena, ale práce navíc. Při procházce na pláži Ivanin pes roztrhá Raimundovo oblečení. Ivana se do Raimunda zamiluje na první pohled. Bartolo si stěžují na své děti a srovnává je s Ivanou. Cristina opouští vězení. Sestra Angelines informuje Bartola a Bertu, že Ivana přestala chodit do školy. Rosita, sestra Ivany si našla novou práci. Rosita a Roberto jsou si podobní. Augusto vypráví Ester o své první manželce a dceři.
2. Sonia a Patty uspořádají rodinnou večeři, aby na ní stanovili datum svatby Raimunda a Patty. Raimundo však svatbu odmítá, dokud se nepostaví na vlastní nohy. Cristina hovoří o své minulosti své tetě, sestře Angelines. Rafael hrozí Cristině, že se ho nikdy nebude moci zbavit. Ester vzpomíná na okamžik, kdy opustila dívku, ale bojí se o tom říct Augustovi. Roberto zve Rositu na oběd. Sonia jde za gynekologem, protože chce porodit manželovi syna a zachránit tak manželství. Bertha náhle zemře v nemocnici.
3. Ester informuje Soniu o existenci Laury Guzman. Raimundo kondoluje Ivaně a skoro ji políbí. Sestra Angelines žádá Herminii o peníze na pohřeb Berty. Esther trápí vzpomínky na Augustovu dceru, ale není si jistá, že je to Ivana. Rosario se vrátila paměť. V nemocnici se dozví, že od havárie uběhlo 16 let. Ivana jde k Augustovi vyzvednout šek na pohřeb. Augusto ji v první chvíli považuje za Rosario. Sonia najme detektiva, aby sledoval Augusta.
4. Raimundo slibuje panu Roblesovi, že se s jeho dcerou ožení, jakmile získá diplom. Cristina dostane práci v Augustově společnosti. Sonia chorobně žárlí na svého manžela. Rosario, po 16 letech amnézie, se rozhodne najít svou dceru. Rafael neustále obtěžuje Cristinu. Patty trvá na tom, aby otec domluvil s Raimundem datum jejich svatby. Ivana vysvětluje Raimundovi, proč otci lhala, že spolu chodí.
5. Cristina poznává Aristidese. Přísahá, že neměla nic společného s krádeží, kvůli které šla do vězení. On slibuje, že nikomu nic neřekne. Patty má stéle podezření, že ji Raimundo podvádí. Ivana otci přiznává, že Raimundo není její přítel. Roberto a Rosita se políbí, Rosita vyznává Robertovi lásku. Augusto a Sonia se pohádají. Augusto přiznává, že neví, zda ji miluje.
6. Tony a Rosita se zlobí na Ivanu, že lhala o Raimundovi. S pomocí Herminie se Maribel snaží získat zpět Roberta. Na naléhání dcery se Augusto snaží přesvědčit Raimunda, aby si vzal Patty. Raimundo odmítá. Roberto zjistí, že Cristina se líbí Augustovi. Sonia si jde promluvit s Laurou - údajnou milenkou jejího manžela. Mezitím Ivanu překvapivě navštěvuje Raimundo.
7. Ivana lže Raimundovi, že právě dostala velmi dobrou práci. Patty se chystá svést Raimunda s úmyslem otěhotnět s ním, aby ho donutila ke sňatku. Ester zjistí, že Cristina získala Augustovi sympatie a rozhodla se zbavit konkurence. Cristina zjistí, že Roberto miluje Rositu. Augusto ustupuje  Lauře a souhlasí, že se stane otcem jejího dítěte. Raimundo nepřijde na domluvenou schůzku s Ivanou.
8. Bartolo se setkává s Raimundem, protože je přesvědčený, že mladík si z jeho dcery utahuje. Roberto je naštvaný, že kmotra zasahuje do jeho záležitostí. Rafael a Cristobal plánují podvod ve společnosti Contreras a hodlají využít Cristinu. Augusto, který neví, že Ester má něco společného se zmizením jeho dcery, ji žádá, aby mu pomohla s hledáním. Raimundo a Ivana se setkávají. Rosario si vzpomíná jméno otce svého dítěte. Ivanin otec nechce přijmout Raimunda jako snoubence své dcery. Raimundo říká Patty, že je mezi nimi konec.
9. Raimundo přiznává Patty, že se zamiloval do Ivany. Bartolo nesouhlasí se vztahem Ivany a Raimunda. Augusto představuje rodině nového zaměstnance - Ivanu. Na univerzitě se Raimundo setkává s Tonym a říká mu o vážných úmyslech, pokud jde o Ivanu. Tonymu je jasné, že teď se může ucházet o lásku Patty. V domě Contrerasů Patty ponižuje Ivanu. Cristina říká Augustovi důvody, proč hodlá odejít ze zaměstnání. Cristina a Augusto se políbí. Patty představuje Raimundovi Ivanu jako jejich novou služku.
10. Mezi Raimundem a Patty dochází k hádce. Ivana ponížená utíká beze slova vysvětlení před Raimundem. Roberto opět Maribel vysvětluje, že nemá v úmyslu se k ní vrátit. Ricky se dozvěděl, že Raimundo s Patty skočil a vyhýbá se jeho společnosti. Rosita se rozhodne zapomenout na Roberta, protože je přesvědčena, že mu stále na Maribel záleží. Raimundova matka tvrdí, že Ivana nestojí za nic a měl by se vrátit k Patty. Augusto najme detektiva, aby hledal Rosario a jejich dceru. Raimundo se cítí podvedený Ivanou a rozhodl se k Patty vrátit. Tony vyznává Patty lásku, ale ona ho odmítá a ponižuje. Ivana představuje Raimundovi Eduarda jako svého snoubence.
11. Augusto snaží získat povolení od Sonii, aby se dočasně odloučili. Sonia, po poradě s Herminií, se pokusí Augusta citově vydírat. Raimundo oznamuje Sonii, že má v úmyslu stanovit datum svatby s Patty. Ivana se vrací domu Contrerasových. Patty znovu ponižuje Ivanu, líbajíc ji před očima Raimunda.
12. Gaby, vidíc, že se Ivana chystá odejít z domu, ji prosí, aby se stala její chůvou. Po rozhovoru s Remigiem Ivana oznamuje, že se rozhodla zůstat v domě. Rosita se rozhodne odstranit Roberta ze svého života, protože se domnívá, že ji zrazuje s Maribel. Augusto se ptá  Aristidese, jestli má něco s Cristinou. Jenny a Patty předstírají přátelství s Ivanou. Gaby Ivanu varuje před jejich zlými úmysly. Ester se dozvídá, že detektiv Jesus objevil, kdo byl milencem Rosario.
13. Detektiv Jesus říká Ester, že milencem Rosario byl Victor Alvarado. Esther začne pít a ztratí vědomí v koupelně v kanceláři. Raimundo informuje policii o zmizení své matky. Sestra Angelines má podezření, že Cristinu a Augusta něco spojuje. Roberto znovu spadá do spárů Maribel. Rosario žádá lékaře, aby jí odvezli domů k Esther. Tony informuje Bartola, že zamýšlí zanechat své studia. Ve firmě Cristina najde na podlaze ležící Esther.
14. Raimundo si uvědomuje, že matčiny mdloby byly způsobeny nadměrným požitím alkoholu. V domě Contrerasů se Jenny a Ricky pokouší přesvědčit Tonyho, že s Ivanou dobře zachází. Raimundo Patty žádá o odpuštění, chce se s ní oženit. Aristides navrhuje Cristině společně strávit večer, ale ona odmítá. Rafael informuje sestru Serena, že Cristina byla jeho milenkou, a že se chce s ní oženit. Detektiv Ortiz oznamuje Augustovi, že jeho dcera zemřela spolu s Rosario při autonehodě před 16 lety.
15. Augusto požádal Ortize, aby našel hrob jeho dcery. Esther přiznává Raimundovi, že miluje Augusta. Raimundo zase přiznává matce, že miluje Ivanu. Augusto říká Ivaně, že mu připomíná jeho dceru. Cristina sděluje Rafaelovi, že nemá v úmyslu si ho vzít. Přes zákaz otce a bratra, Ivana hodlá i nadále zůstat v domě Contrerasů. Raimundo ji vyhledá, protože nemůže zapomenout na jejich první polibek.
16. Ivana se zeptá Raimunda, jestli ji miluje. On políbí Patty a říká, že přišel stanovit datum zasnoubení a svatby. Herminia informuje Leopolda, že neporodila jeho dítě, měla potrat. Eduardo se dozvídá o smrti Augustovy dcery a myslí si, že se jedná o Patty. Říká o tom Tonymu. Tony a Eduardo jdou do domu Contrerasů a dozvídají se, že se jedná o první dceru Augusta. Patty zve Ivanu a Eduarda na svoje zásnuby. Roberto se dozvídá, že Maribel se chytla s Rositou. Informuje jí, že ji nechce víc vidět. Rosario se dozvídá novou adresu Ester.
17. Rosario přijde do domu k Ester. Setkává se s Patty, které říká, že přišla hledat svou dceru. Patty ji bere za blázna. Rosario omdlí a Raimundo ji odváží do nemocnice. Tony bere Ivanu do domu Contrerasů. Ivana říká Bartolovi, že už nebude pracovat pro Contrerasovy, ale není to její dobrovolné rozhodnutí. Cristina se rozhodne pronajmout si byt od Aristidese. Eduardo přiznává otci Rodrigovi, že miluje Ivanu. Eduardo sbírá odvahu, aby Ivaně vyznal lásku.
18. Eduardo se rozhodne opustit seminář. Sonia říká Rickymu, že Augusto má milenku. Augusto přiznává Cristině, že je mu velmi blízká. Ivana se vrací ke Contrerasovým, což potěší zejména Gaby. Rosita se rozhodne strávit večer s Robertem. Leopoldo hledá svého syna, aby mu odkázal celý svůj majetek.
19. Raimundo v předvečer svých zásnub se líbá s Ivanou. Jenny je nachytá, ale slibuje, že Patty nic neřekne. Rafael se snaží proniknout do Kristinina bytu Cristina. Zachraňuje ji Aristides. Aby se jí Rafael pomstil, oznamuje sestře Angelines, že Cristina je milenkou Aristidese. Rosario se snaží spojit s Ester. Ta, aby tomu zabránila, plánuje odcestovat. Na zásnubách Raimunda s Patty dochází k incidentu s Ivanou. Leopoldo přiznává Herminii, že zná její tajemství. 

20. Ivana si slibuje, že se už nikdy s Raimundem nesetká. Mezitím si teprve teď Raimundo uvědomuje, kdo je jeho pravou láskou. Chce to Ivaně oznámit, ale ta ho vyhazuje ze dveří. Augusto připouští Robertovi, že se zamiloval do Cristiny. Nemá tušení, že jeho vyvolená to cítí stejně. Cristina se domnívá, že by měla dát výpověď. Rosario má potíže s policií. Pomůže ji Eduardo.
21. Augusto žádá Ortize, aby našel jeho dceru. Rosario vypráví Eduardovi svůj příběh, který slibuje, že jí pomůže s hledáním její dcery. Cristina zamýšlí odejít z práce a zapomenout na Augusta. Ester se dozví, že dcera Augusta žije. Proto plánuje najít Rosario dřív než Augusto. Herminia oznamuje Rositě, že ji propustí kvůli tomu, co Ivana vyvedla předešlou noc. Rosario si najde práci v kostele. Sonia je přesvědčena, že náramek, který dostala Gaby od Ivany je ten samý, který dal Augusto své zmizelé dceři.
22. Sonia přesvědčuje Gaby, aby ji slíbila, že Augustovi neřekne, od koho má náramek. Bartolo říká Rositě, že je povinna stát na straně sestry. Augusto informuje sestru Angelines, že jeho dcera je naživu. Rafael znovu napadne Cristinu. Cristina dostává po telefonu výhružky. Raimundo a Patty se vzájemně omlouvají.
23. Patty sází nato, že Raimundo je už její. Plánuje, jakým způsobem s ním otěhotnět. Rosita navštěvuje Cristinu, která se snaží skrýt stopy po bití. Sonia podplatí detektiva, aby veškeré informace o Augustově dceři předával jí jako první. V restauraci Cristina Rositě přiznává, že miluje Augusta. Sonia zjistí, že Ivana je dcera Augusta. Patty řekne, že je povinna s Ivanou zacházet jako s vlastní sestrou.
24. Ivana se pohádá s Patty. Vysvětluje Sonii, že náramek je darem pro Gaby a je to památka po její matce. Augusto dochází k závěru, že by měl vztah s Laurou ukončit, protože to vede ke zmatkům v jeho osobním životě. Leopoldo se vyptává na jeho matku. Ivana si představuje, že Raimundo ji nabízí manželství.
25. Rosaria navštěvuje Ester v nemocnici a snaží se dozvědět, kde je její dcera. Sestra ji z pokoje vyhazuje a tak se ptá Raimunda. Patty a Sonia přijdou do nemocnice, Raimundo je přesvědčuje, že stav Ester není vážný, ale že potřebuje odpočinek. Cristina se setkává s panem Riverem, Tonyho nabízí Cristině práci, ale ta odmítá.
26. Raimundo řekl Ivaně, že se rozešel s Patty. Patty přistihne Raimunda při polibku s Ivanou. Tony radí Ivaně, aby se s Raimundem rozešla, ale ta je do Raimunda zamilovaná. Otec Roberta je propuštěn z vězení a hledá svou ženu Herminii. Augusto navštěvuje Cristinu. Rosario je odhodlaná najít svou dceru.
27. Rosario se vrátí k Ester domů, aby zjistila kde je její dcera. Místo Ester potkává Raimunda, který neví nic o žádné Carolině. Raimundo si myslí, že Ester utekla z nemocnice pro duševně nemocné, ale rozhodl se, že požádá matku o vysvětlení, o jaké dceři Rosario mluvila. Augusto má starosti kvůli Sonii a jejímu problému s alkoholem. Rozhodne se, že s Cristinou se nebude vídat. Rafael i Laura plánují Augusta vydírat. Chtějí, aby od nich koupil jeho kompromitující fotografie. Ivana se rozhodl říct Sonie, že Patty spala s Raimundem. Radí ji, že by se pár měl vzít. Rosario se konečně setkává s Ester.
28. Ester oznamuje Rosario, že její dceru zanechala na prahu nějakého domu opuštěnou. Rosario omdlí. Raimundo a Eduardo se pobijí o Ivanu. Přijíždí policie a bere je do vazby. Augusto je přesvědčený, že Cristina byla milenkou Aristidese. Rosita se snaží mu vysvětlit, že to není pravda. Patty říká matce, že má v úmyslu otěhotnět s Raimundem. Roberto se dozví, že jeho matka má rakovinu. Raimundo přijde domů a najde v posteli zesláblou Rosario.
29. Ester Rosario slibuje, že ji pomůže najít dceru. Eduardo přiznává Roblesům, že je zamilovaný do Ivany. Doufá, že časem získá jejich sympatie. Sonia je znepokojena zprávami od detektiva Ortize hledá útěchu v láhvi. Pod vlivem alkoholu vyčítá Augustovi jeho aférky a dělá mu žárlivé scény. Sestra Angelines věří v poctivost Aristidese a přesvědčuje ho, aby si vzal Cristinu.
30. Ester se snaží zbavit Rosarie. Zahlazuje stopy a rychle ji stěhuje jinam. Roberto je zdrcen zprávou o nemoci své matky. Leopoldo mu nabízí svou podporu. Po návštěvě lékaře se ukazuje, že stav Virginie je kritický. Pod vlivem přesvědčování a hrozeb od Patty, Ivana odchází z práce u Contrerasů. Mimo to, ji Patty stejně slibuje pomstu. Po další hádce se Augusto rozhodne od Sonii odejít.
31. Cristinu se snaží zabít maskovaný zloděj. Raimundo se snaží zjistit důvody pokusu matky o sebevraždu. Augusto odchází od Sonii. Ta mu v zoufalství hrozí pomstou. Ricky poznává Lauru Guzman - bývalou milenku Augusta. Rosaria se objevuje v domě Roblesů a poznává Ivanu aniž by věděla, že je to její dcera. Augusto vyznává Cristině lásku a políbí ji.
32. Ve firmě Contrerasů se objevuje nová tvář - Raul. Sonia spojí síly s Ester, aby společně zničili Rosarii. Cristina je propuštěna z nemocnice. Virginia přiznává Robertovi, že jeho pravou matkou je Herminia a otcem Leopoldo.
33. Krátce před svou smrtí Virginia Robertovi přiznává, že jeho biologická matka je Herminia. Po hádce s Aristideem Cristina odchází z bytu, který pro ni našel. Sonia plánuje zabít Rosarii.
34. Ivana souhlasí, že bude dívkou Eduarda. Sonia se setkává s Rosarií a slibuje jí, že ji pomůže při setkání s dcerou. Cristina bydlí u Roblesů. Sestra Angelines odmítá přijmout její vztah s Augustem.
35. Roberto je přesvědčený, že chce strávit zbytek svého života s Rositou. Lombardy zaměstnává Cristinu i přes její kriminální minulost. Sestra Serena se zamiluje do Rafaela. Raimundo nevěří, že Patty je těhotná. Augusto požaduje rozvod.
36. Leopoldo má s Robertem upřímný rozhovor. Rosita se dozvěděla, že Roberto nezdědí nic a  není si jistá, že s ním chce být. Herminia zavede Rosarii na místo údajného setkání se svou dcerou. Raimundovi dochází, že ztracená dcera Augusta a Rosarie je Ivana.
37. V hodině smrti, Rosaria poznává svou dceru. Ivana se snaží přivést ji pomoc, ale přichází policie a považuje ji za vraha. Ivaninu situaci ztěžuje fakt, že předtím lhala rodině, když tvrdila, že jde na setkání s Raimundem. Eduardo má podezření, že Ivana se stala obětí podvodu Raimunda a jeho matky, ale Ivana nevěří ve vinu milovaného.
38. Augusto identifikuje mrtvolu Rosario. Je přesvědčený, že Ivana naplánovala vraždu spolu s jeho ženou Soniou. Sonia vydrží konfrontaci a všechno popírá. Raimundo se dozví o potížích Ivany. Ví, že jeho matka něco skrývá. Mlčí, aby ji ochránil před vězení. Augusto navštěvuje Ivanu ve vězení a svým obviněním dívku přivádí do zoufalství.
39. Augusto je přesvědčený, že Ivana zabila Rosario. Patty a Sonia podplatili lékaře, aby vystavil potvrzení toho, že Patty je těhotná. Rosita začíná váhat kvůli slibu Robertovi. Augusto podezírá Soniu, že se podílela na vraždě Rosarie. Sonia dělá veřejně scénu Cristině a svému manželovi Augustovi. Raimundo přijede na návštěvu za Ivanou do vězení.
40. Raimundo Ivaně říká, že on ji nevolal, aby přišla na místo setkání s Rosarií. Laura si přeje pomstít se Augustovi tím, že svede jeho syna Rickyho. Raimundo a Ivana si vyznají lásku. Rafael si bere za úkol vybrat peníze od Sonii za provedení vraždy Rosarie a žádá dvojnásobek. Při předběžném jednání Ivana přiznává vinu, aby ochránila Raimunda, na kterého by tak spadlo podezření ze spáchání toho zločinu.
41. Ivana je odsouzena jako vinna. Roberto žádá o odložení rozsudku, dokud nepromluví s Ivanou. Herminia má s Leopoldem rozhovor o Robertově práci ve společnosti. Raimundo přesvědčuje Augusta, že Ivana je nevinná. Ricky stráví noc s Laurou. Herminie radí Sonii, aby s Rafaelem zatočila. Aristides hrozí Cristině zbraní, objevuje se Rafael a je slyšet výstřel.
42. Aristides postřelí Rafaela a utíká. Augusto s Cristinou převážejí Rafaela do nemocnice. Ivana říká Raquel, že přiznala vinu, aby ochránila Raimunda. Ricky dává Lauře narozeninový dárek. Ivana zůstává zavřena na samotce, dívka se velmi bojí tmy. Sonia a Augusto jsou za jedno. Ricky se musí s Laurou rozejít. Raimundo se vidí s Ivanou.
43. Augusto a Sonia je proti svazku Rickyho a Laury. Ricky zůstává lhostejný k jejich domněnkám, že Laura si s ním zahrává. Roberto odmítá nabízený post prezidenta v Herminiině firmě. Prosí Leopolda o pomoc při hledání práce. Díky úplatkům Patty je Ivana ve vězení šikanována a ponižována, ale pro lásku k Raimundovi to trpělivě snáší.
44. Sonia spadla ze schodů a jede do nemocnice. Ve zmatku ztrácí Ivanin náramek (jediný důkaz toho, že Ivana je dcera Augusta), který najde Jenny a dává ho Raimundovi. Raimundo podezírá svou matku z vraždy Rosarie. Policie zadržuje Aristidese Rivera. Do Miami přijíždí otec Cristiny.
45. Cristina má rozhovor se svým otcem, který ji stále obviňuje ze smrti její matky a jeho ženy. Roberto podezírá Ester Alvarado, že pověřila někoho vraždou Rosarie, aby se zabránilo jejímu setkání s Augustem. Raimundo se rozhodne dát Ivaně náramek. Ricky se setkává s Laurou.
46. Raimundo přináší Ivaně náramek, ale dozorce ve vězení si ho vezme pro sebe. Sonia se otvírá Victorovi Guillenovi, který se o ni čím dál víc zajímá. Raul důrazněji naléhá na Rositu. Ta nevědomky začne o Robertovi pochybovat. Patty je rozčílena chováním Raimunda a rozhodne se urychlit datum svatby.
47. Augusto obviňuje Ester, že dala jeho dceru do sirotčince. Ester všechno popírá. Victor je Soniou fascinovaný. Sonia trvá na tom, aby se Patty a Raimundo vzali co nejdříve. Na žádost Patty se dozorkyně snaží Ivanu zastrašit. Rosita navštěvuje Ivanu ve vězení. Raimundo, který je chráněnec profesora Reyese bude v právě se rodící stavební společnosti pracovat jako asistent hlavního architekta. Sonia souhlasí s rozvodem.
48. Rafael vydírá Soniu, která se proto rozhodne opustit zemi. Herminia neteř vyzývá, aby se vyděrače zbavili. Jenny navrhuje Tonymu manželství. Trvají přípravy na svatbu Raimunda a Patty. Santiago navštěvuje Raimunda doma. Ukáže, že je to starý přítel jeho matky. Ivanin proces začíná.
49. Raimundo se žení s Patty. Zmizí ze své svatební oslavy, aby mohl navštívit Ivanu. Ricky ho přinese domů, ale není ve stavu, aby si splnil své manželské povinnosti. Sonia navštěvuje Cristinu. Opět ji viní za rozpad jejího vztahu s Augustem. Její slova plné smutku a bolesti vyvolají v Cristině pocit viny. Augusto se snaží přesvědčit Victora, aby odpustil dceři dávný útěk z domu.
50. Raimundo a Ester jsou oba svědky v procesu s Ivanou. Raimundo při křížovém výslechu začíná panikařit. Ivana opět prohlašuje, že je vinná, aby ho zachránila. Ester se obává, že syn zničí její svědectví. Sonia se rozhodne pro vztah s Viktorem. Na začátku nechce zradit svého manžela, ale Victor chytře rozptyluje její obavy. Cristina má vážný rozhovor s Augustem o budoucnosti jejich vztahu.
51. Cristina navrhuje Augustovi vztah ukončit. Raul přiznává Leopoldovi, že chce dostat Rositu. Během Ivanina soudu, Ester popírá pod přísahou, že by měla jakékoliv spojení s úmrtím Rosario. Ester ničí deník Rosario. V hotelu se Sonia a  Augusto potkávají s Victorem. Augusto netuší, že Sonia a Victor jsou milenci a představuje je navzájem. Sestra Angelines informuje Bartola, že Ivana by mohla být ztracena dcera Augusta. Bartolo začíná vlastní vyšetřování. Tony a Jenny informují jejich rodiny, že se chtějí brát. Santiago si klade otázku, zda je Raimundo jeho syn.
52. Raimundo opouští Patty. Rafael připouští před Cristinou, že Ivana je pravděpodobně ztracená Augustova dcera. Ester je odhodlána zaplést do vraždy Soniu a Herminia, jestliže proti ní uvedou, byť jen snítko podezření. Victor se setkává se Soniou. Je překvapen, že ona je ženou Augusta. Ivana říká Augustovi, jakým způsobem se ocitla na místě činu. U soudu Bartolo obviňuje Raimunda z vraždy Rosario. Augusto svědčí o tom, že je přesvědčený o Ivanině vině.
53. Santiago se rozhodne říct Raimundovi pravdu a získat si jeho důvěru. Cristina útočí na Soniu, protože ví, že je milenkou jejího otce Victora. Sonia nadále podniká kroky, aby Ivana a Eduardo byli vinni za vraždu Rosarie. Hermine a Sonia mají jistotu, že odsouzena bude Ivana. Soud končí v neprospěch Ivany, je usvědčena a odsouzena k 25 letům vězení. Hermine, Sonia a Ester oslavují svůj úspěch. Roberto hrozí Esther, že udělá vše, aby ji dostal do vězení za účast na vraždě Rosarie.
54. Rosita je zoufalá, nemůže uvěřit v nespravedlivé uvěznění své sestry. Raquel utěšuje Ivanu. Jenny říká Cristině, kde najde náramek, který by mohl být důkaz o nevině Ivany. Victor bere Soniu do nového bytu. V nemocnici Cristobal připouští Madisonovi a Augustovi, že se podílel na vraždě Rosarie. 
55. Cristina informuje rodinu Roblesů o přiznání Cristobala. Ester je překvapena svědectvím Cristobala. Roberto a Eduardo informují Ivanu o jejím zproštění vinny. Patty se pohádá s Rafaelem, nadále předstírá, že je těhotná. Ivan je propuštěna a loučí se Raquel.
56. Raimundo jde do vězení, aby zjistil, jestli už Ivana byla propuštěna. Ivana se jménem rodiny Roblesů omlouvá Raimundovi zato, že ho obviňovali z vraždy Rosario. Ricky se rozhodne vzít si Lauru Guzman. Cristina se hádá se svým otcem, který odmítá její svazek s ženatým Augustem podporovat. Raimundo a Ivana se líbají a dávají si poslední sbohem. Ivana si stěžuje Cristině, že to ona přesvědčovala Augusta, aby uvěřil, že ona zabila Rosario. Augusto žádá Ivanu o odpuštění. V tom momentě Ivaně spadne na zem náramek, který dostala od svého otce, když byla dítě.
57. Augusto s překvapením zjišťuje, že Ivanin náramek je stejný, jaký dal své dceři krátce před jejím zmizením. Santiago říká Raimundovi, že miluje jeho matku. Augusto nechce věřit, že Ivana je jeho dcera. Ivana si nechce vzít Eduarda. Rozhodne se být jeptiškou. Cristina říká Augustovi, že Sonia měla náramek Ivany v den smrti Rosarie. Cristina zjišťuje, že Augusto a její otec jsou blízcí přátelé. Augusto přiznává Ivaně, že on je její skutečný otec.
58. Patty nemůže uvěřit, že Ivana je ztracená dcera Augusta, ale Sonia tuto skutečnost potvrzuje. Roberto chce vyhodit Rosu z práce, ale neudělá to kvůli přátelství s jejím otcem. Raimundo se domnívá, že malou Ivanu nechala opuštěnou Ester. Rafael straší Ester, že všem poví, co ona a Cristobal udělali Rosarii. Jenny dochází k závěru, že Sonia měla důvody k vraždě Rosario. Rafael vypráví Augustovi o své bývalé milence.
59. Raimundo obviňuje Ester z opuštění malé Ivany a že je zapletena do vraždy Rosario. Victor žádá Soniu, aby se rozvedla s Augustem a vzala si jeho. Dr. Diaz říká Rickymu, že jeho matka má rakovinu. Raimundo oznamuje Augustovi, že Sonia vždycky věděla, že Ivana je jeho dcera. Augusto se od Rickyho dozvídá, že Sonia má rakovinu. Patty se snaží přesvědčit Raimunda, aby žili v domě její matky.
60. Ricky a Augusto nechtějí  říct Sonii, že má rakovinu. Sonia podezírá rodinu, že jí lže. Cristina se s Augustem stěhují do nového bytu. Augusto překvapí, že Cristina nenosí zásnubní prsten, co ji daroval. Dívka se rozhodne znovu získat prstýnek zpátky. Sonia zjistí, že Cristina, milenka jejího muže, je dcerou Victora. Victor připouští, že je to staví do velmi nepříjemné situace. Probíhají přípravy na svatbu Jenny a Tonyho. Z Vancouveru přijíždí rodiče Jenny.
61. Stále probíhají přípravy na svatbu Jenny a Tonyho. Tony se konečně potkává s rodiči Jenny, kteří se ukážou jako dobré lidské bytosti bez zaujatosti vůči Tonymu, který je chudý. Santiago koupí prsten od Rafaela, který Rafael sebral Cristině. V domě Contrerasů se nečekaně objevuje zdravotní sestra, která zná tajemství Patty. Hrozí, že řekne Raimundovi pravdu o jejím těhotenství, když nedostane více peněz. Victor říká Augustovi, že je zamilovaný do jeho ženy Sonii.
62. V domě Contrerasů je svatba Jenny a Tonyho. Přichází i Victor, ale Sonia nechce, aby jejich vztah pronikl na veřejnost. Patty začíná tušit, že matka má poměr. Raimundo hledá příležitost promluvit si s Ivanou. Robert vidíc na oslavě Rositu v doprovodu Raula, se opije a v rozhořčení přijímá nabídku Herminie na prezidentské křeslo. Cristina sdílí s Augustem radost, z toho, že je otcem.
63. Ivana svěřuje sestře Angelines, že se setkává s Eduardem, aby vzbudila žárlivost v Raimundovi. Laura naléhá na Rickyho, aby přesvědčil svou matku, aby mu dala část majetku a tak budou moci žít šťastně. Rosita žádá Rafaela, aby vrátil Cristině prsten. Herminie svolává celý personál a představuje Roberta jako prezidenta společnosti.
64. Jenny odhalí Tonymu, že Patty není těhotná. Ester je propuštěna. Řídí pod vlivem alkoholu a způsobí nehodu. Ivanin otec má mrtvici a jde do nemocnice. Victor kritizuje Augusta, že založil Cristině účet. Je přesvědčen, že jsou tam peníze, které náleží Sonii. Augusto jede do Venezuely a svěřuje Cristinu do Rafaelovy péče. Ten k ní večer přijde opilý. Victor žádá sestru Angelines, aby promluvila s jeho dcerou.
65. Ukazuje se, že Bartolo potřebuje operaci srdce a bude mu dán kardiostimulátor. Rosita se snaží získat peníze na operaci. Potřebnou částku si půjčuje od Victora Guillena. Ester v důsledku úrazu ztrácí paměť. Sestra Angelines navštěvuje Cristinu. V jejím bytě najde Rafaela. Sonia si stěžuje Cristině, že získala jejího manžela i její peníze. Patty se zlobí na Jenny, že řekla Tonymu pravdu o dítěti.
66. Doktor říká Ivaně a Augustovi, že Bartolo zvládl úspěšně operaci. Sestra Serena přichází s Rafaelem do kláštera. Pomoc jim nabízí sestra Angelines. Rafael obviňuje Augusta z toho, že ho dal zbít. Sonia říká Herminii, že Cristina a Rafael jsou milenci, a že plánovali zabít Rosarii. Bartolův stav se zhoršuje.
67. Tony informuje lékaře o zlém stavu Bartola. Cristina vysvětluje se sestře Sereně, že nemá nic společného se zmlácením Rafaela. Bartolo zemře. Victor připouští, že je zodpovědný za zmlácení Rafaela. Ricky oznamuje matce, že chce být generálním ředitelem. Sonia zaplatí výkupné. Soniin zdravotní stav zhorší.


DIEGO CADAVID

31. července 2010 v 23:27 Herci
VIZITKA

NAROZEN: 8.12.1978 Medellin, Kolumbie

TELENOVELY:

Padres e hijos (1992)
Conjunto cerrado (1996)
Yo soy Betty, la fea (1999)
Se armo la gorda (2000)
Juan Juyita quiere ser Caballero (2001)
Maria Madrugada (2002)
Amor a la plancha (2003)
TŘETÍ DO PÁRU (2004)
La saga: Negocio de familia (2004)
El baile de la vida (2005)
Sonar no cuesta nada (2006)
El cartel de los sapos (2008)

CATALINA ARISTIZABAL

31. července 2010 v 23:24 Herečky
VIZITKA

TELENOVELY:

TŘETÍ DO PÁRU (2004)
La saga: Negocio de familia (2004)
El baile de la vida (2005)
La quiero a morir (2008)

TŘETÍ DO PÁRU 23

31. července 2010 v 23:17 Všehochuť
TŘETÍ DO PÁRU
Mesa para tres, Kolumbie - 2004 (118 dílů)

Milostný trojúhelník, v níž krásná žena se bude muset rozhodnout, který ze dvou mužů, kteří bojují o její lásku si ji zaslouží, i přes rozdíly v sociálních třídách.
Luis a Alejo Torro, dva bratři, kteří přijeli do Bogoty se svou matkou, prchající před nejnebezpečnějším mužem ve vesnici. Muž zuří, protože Luis svedl jeho dceru. Ve městě jsou bratři představeni Andree Zavatti, dceři bohatého a přesvědčivého muže a oba se do ní šíleně zamilují. To mezi nimi vyvolává spory, které bratři vždy měly. Luisovi se po předložení Alejova dopisu podařilo podvodně získat si lásku Andrey. Luis za podivných okolností zmizí a je považován za mrtvý. Andrea přemožena hlubokou bolestí, se na něj pokouší zapomenout. Čas plyne. Andrea a Alejo jsou příteli a setkávají se tentokrát bez podvodů a masky. Alejo Andree ukazuje zázračnou moc lásky a myslí na jejich společné štěstí. Osud si s nimi krutě zahraje, když se do jejich života vrací Luis, který na vlastní oči vidí zradu svého bratra. Naplněný nenávistí se rozhodne pomstít a použít všechny možné prostředky, aby bratra od Andrey oddělil. Rodina je zničena, bratři se mění na nepřátele a Andrea je donucena si vybrat mezi ni. Zvítězí Alejo nebo Luis ?


YUL BURKLE

31. července 2010 v 23:12 Herci
YUL BURKLE 

VIZITKA
NAROZEN: 30.9. Caracas, Venezuela
OSOBNÍ ŽIVOT: od natáčení Luisy Fernandy chodí s herečkou Scarlet Ortiz, která mu porodila dceru (nar.2010)   

TELENOVELY :
La llaman Mariamor (1996)
Destino de mujer (1997)
LUISA FERNANDA (1999)
Mis tres hermanas (2000)
Secreto de amor (2001)
LORENZOVA ŽENA (2003)
Inocente de ti (2004)
Al amor no tiene precio (2005)
Accorralada (2007)
OSPALÉ MĚSTEČKO (2007)
Alma indomable (2008)

Karina (Zamilovaná - Enamorada)

31. července 2010 v 23:08 Herečky
Karina (Zamilovaná - Enamorada)
VIZITKA  
NAROZENA: 19.11.1968 Lima, Per
FAKTA: v 15 letech nahrála první singl na album věnované Papeži a stala se významnou zpěvačkou ve Venezuele. Jejího prvního alba se prodalo přes 2 milióny kopií.  OSOBNÍ ŽIVOT: od roku 1998 je vdaná za Marcela Aze  Marcela Azeveda a mají spolu dceru
TELENOVELY
Alba marina (1988)
Pecado de amor (1996)
ZAMILOVANÁ (1999)


Juan Pablo Raba-fotky 23

31. července 2010 v 23:00 Mi Gorda Bella

Juan Pablo Raba-fotky

http://www.latin.cz/uvod/odkazy/foto_herci/juan_pablo_raba/8.jpg

http://www.latin.cz/uvod/odkazy/foto_herci/juan_pablo_raba/3.jpg

http://www.latin.cz/uvod/odkazy/foto_herci/juan_pablo_raba/7.jpg

http://www.latin.cz/uvod/odkazy/foto_herci/juan_pablo_raba/10.jpg

http://www.latin.cz/uvod/odkazy/foto_herci/juan_pablo_raba/50.jpg

http://www.latin.cz/uvod/odkazy/foto_herci/juan_pablo_raba/47.jpg

http://www.latin.cz/uvod/odkazy/foto_herci/juan_pablo_raba/49.jpg

http://www.latin.cz/uvod/odkazy/foto_herci/juan_pablo_raba/44.jpg

http://www.latin.cz/uvod/odkazy/foto_herci/juan_pablo_raba/4.jpg