Takže když budete něco náhodou kopírovat z mého blogu tak jedině s těmi to ikonkami jinak ne...Ještě něco mojí tvorbu nekopírujte prosím
Ikonky dělala:monika-graphic.blog.cz

Mrkněte tady je to celkem zajímaví blog
tajana1151.blog.cz
A tady je Blog o PDG já tam chodím pořad jsou tam vždy pěkné věci
pasiondegavilanes03.blog.cz
A tady je taky pěkný blog o Telenovelách a Paris Hilton
missromance.blog.cz
A tady chodím taky ráda je to pěkný blog zabívá se moudra,citáty,obrázky ATD.
leachimleira.blog.cz
A tady taky chodím moc ráda je to blog o krimi seriálech ale o jiných věcech sami se jukněte
natalia23.blog.cz
Moje další SB o seriálu Sila Lásky(Surm der Liebe)

Kdo chce být SB tak at se zapíšeTady prosím

dr house

19. června 2010 v 21:33 |  seriali

logo

Postavy seriálu


obr
Dr. Gregory House
Hugh Laurie - zdědil sportovní nadání po svém otci, který vyhrál zlatou medaili v roce 1948...
obr
Dr. Allison Cameron
Jennifer Morrison - Absolvovala ve Prospect High School v roce 1997, hrála na klarinet ve školní pochodové kapele...
obr
Dr. Eric Foreman
Omar Epps - Už v deseti letech začal psát scénáře...
obr
Dr. Lisa Cuddyová
Lisa Edelstein - Je to američanka, původem z Bostonu v Massachusetts. Měří pouhých 168 cm...
obr
Dr. Robert Chase
Jesse Spencer - Má mladší sestru a dva starší bratry, kteří jsou stejně jako otec lékaři...
obr
Dr. James Wilson
Robert Sean Leonard - Pochází z učitelské rodiny. Vystudoval historii na Fordhamské univerzitě v
New Yorku..Princeton


Seriál Dr. House ( House M.D. ) vznikl v roce 2004 a je dílem Paula Attanasioa, Katie Jacobsové, Davida Shorea a Bryana Singera. Děj se odehrává v nemocnici v Princetonu - Plainsboro. Hlavní postava Gregory House (Hugh Laurie ) je šéfem diagnostického oddělení této nemocnice a má za úkol řešit zvlášť zapeklité případy, u kterých jsou normální doktoři v koncích. K ruce má svůj tým odborníků, který se skládá ze 3 výborných doktorů. Imunoložky Allison Cameronové (Jennifer Morrison ), neurologa Erica Foremana (Omar Epps ) a specialisty na intenzivní péči Roberta Chase (Jesse Spencer ). Týmů ještě pomáhá Houseův velký kamarád James Wilson(Robert Sean Leonard ), který je uznávaným onkologem. Celé nemocnici šéfuje Lisa Cuddyová (Lisa Edelstein ), se kterou má House neustále problémy. Měl by totiž pravidelně ordinovat na klinice. House ale kliniku nesnáší, protože nemá rád pacienty a podle jeho slov by tuto práci zvládla i opice s lahvičkou brufenu. Dr. House je o holi chodící doktor, který nesnáší pláště. Prodělal svalovou mrtvici, po které prožívá nesnesitelné bolesti. Velice často užívá vicodin, který má jeho bolavou nohu zklidnit. Tento lék je ale velice návykový a House si na něj vytvořil závislost. Používá často nevybíravé a ne příliš standardní metody a často se v diagnóze mýlí. Jeho omyly ale nemají fatální důsledek a většinou vedou k pozdějšímu úplnému vyléčení. Seriál je doplněn i řadou příběhů postav, které v něm hrají. 

Mé hodnocení: Po nepřeberné řade seriálů z nemocničního prostředí jsem nevěřil, že by se mohl další takovýto seriál prosadit. Po shlédnutí prvního dílu jsem byla mile překvapena. Producenti totiž přišli s úplně jinými příběhy, než na které jsme byli zvyklí v seriálech jako je Pohotovost nebo Nemocnice Chicago Hope. Každý díl je většinou postaven na příběhu nějakého těžce nemocného pacienta, který se nachází v beznadějné situaci. I samotná postava Gregory House je úplně jiná. Není to vyloženě dokonalý doktor, který by vyléčil všechno, na co by se kouknul. Právě naopak. Celkem často používá nestandardní metody, při diagnózách riskuje a také se v nich celkem často plete. Právě to mě úplně pohltilo. Je na každém z Vás, aby si udělal svůj obrázek o tomto seriálu, ale já ho můžu jenom doporučit.
seriál

seriál

seriál

seriál
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama